Hakkımızda

Doğuş Ray, Alüminyum çerçeve kapaklar, raylı kapak sistemleri, sürgü sistemleri ve mobilya aksesuarları üretir. Yılların tecrübesiyle içinde bulunduğumuz mobilya sektörü içinde gelen talepleri müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi bilinciyle karşılamaya çalışmaktayız. Çeşitli tasarım, üretim ve kurulum konusunda, kurulduğu günden bu yana edindiği tecrübeyle müşterilerine en isabetli mobilya kombinasyonu ve ahşap tasarımlarını seçme konusunda her türlü çalışmayı yapmaktayız. Proje başlangıcından ürünlerin teslim anına kadar takip ve satış sonrası hizmette müşteri menfaatlerini gözetmeyi ilke edinmiş bulunmaktayız.

 

 

 

2006'dan günümüze...

 

 

Her geçen gün, her yeni teknoloji, her yeni proje, alüminyum sektöründe tecrübemizi sağlamlaştırılmış ve bunun sonucu olarak kendimize güvenimizi pekiştirmiştir.

 

En Güzel ve En Kaliteli ürünleri, En Hesaplı Fiyatlara siz değerli müşterilerimize satışını ve satış sonrası hizmetlerini sağlamaktadır. Türkiye'nin En Yeni ve En İddialı Alüminyum Fiyatları sloganıyla siz değerli müşterilerimize mobilyalarda kullanış rahatlığı, modern çizgileri en hesaplı fiyata sunmaktayız. Rahatlık ve görsel anlamda zevkinizi yansıtacak uygun ürünleri geliştirmek, hedef pazarda liderliği yakalamak ve sürekliliği sağlamaktadır. Rahat ve sağlıklı mobilyaların vazgeçilmesi olan alüminyumu en hesaplı fiyata pazarlamayı hedefleyen temel prensibimiz doğrultusunda, tüm müşterilerimizin beklentileri en iyi şekilde karşılamak. Çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini ön planda tutaarak iş süreçlerini iyileştiren, ilgili kanun ve mevzuatlarda saygılı, sosyal sorumlulukların bilincinde bir kuruluş olmak.